Language:  pl  uk

1. PROMOCJA WSPIERAMY START-UPy.

 

2. PROMOCJA DLA NOWYCH KLIENTÓW.

 

3. PROMOCJA ZA POLECENIE NASZEGO BIURA RACHUNKOWEGO.

 

4. PROMOCJA "STREFA KOMFORTU".

        Podmioty prowadzące działalność gospodarczą w Polsce (na zasadach Księgi handlowej), które mają swoją siedzibę lub miejsce sprawowania zarządu na terenie Rzeczypospolitej Polskiej, zobowiązane są do stosowania się do przepisów ustawy o rachunkowości.

 

   Mają obowiązek przygotowania i wdrożenia polityki rachunkowości, dedykowanej do specyfiki swojej działalności do końca pierwszego roku obrotowego. Jest to formalność, którą możemy zrealizować w Państwa imieniu.


   Polityka rachunkowości powinna określać zasady finansowe, według których prowadzone są Księgi rachunkowe danego podmiotu. W naszej ofercie znajduje się usługowe sporządzanie dedykowanej polityki rachunkowości pod kątem danego Klienta. Dedykowana polityka rachunkowości będzie uwzględniać między innymi zasady dotyczące:

  • określenia okresu trwania roku obrotowego i wchodzących w jego skład okresów sprawozdawczych;
  • metod wyceny aktywów i pasywów oraz ustalania wyniku finansowego;
  • sposoby prowadzenia ksiąg rachunkowych;
  • systemu służącego ochronie danych i ich zbiorów. 

   Jeśli chcielibyście Państwo skorzystać z naszej usługi polegającej na sporządzaniu dedykowanej polityki rachunkowości - zapraszamy do kontaktu z nami. Cena za usługę ustalamy indywidualnie dla każdego Klienta w zależności od nakładów naszej pracy.

 

 

DODATKOWYM ATUTEM NASZEJ USŁUGI JEST OPINIOWANIE DOKUMENTU PRZEZ DORADCĘ PODATKOWEGO, KTÓRY PRACOWAŁ NA STANOWISKU INSPEKTORA W DZIALE  KONTROLI  URZĘDU  SKARBOWEGO W  WARSZAWIE.

 

Nasze biuro rachunkowe sporządza Politykę rachunkowości dla Klientów z całej Polski.

 

 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Aby dowiedzieć się więcej kliknij: Tutaj

OK