Language:  pl  uk

1. PROMOCJA WSPIERAMY START-UPy.

 

2. PROMOCJA DLA NOWYCH KLIENTÓW.

 

3. PROMOCJA ZA POLECENIE NASZEGO BIURA RACHUNKOWEGO.

 

4. PROMOCJA "STREFA KOMFORTU".

    Świadczymy pomoc z zakresu księgowości, rachunkowości, Doradztwa Podatkowego oraz prowadzenia Kadr i Płac. Przygotowujemy indywidualną ofertę dla Klientów, mając na uwadze branżę oraz rodzaj prowadzonej działalności. Biuro księgowe TAX COMFORT tworzą specjaliści z kilkunastoletnim doświadczeniem, którzy zapewnią kompleksową obsługę oraz poufność przekazywanych informacji.

 

 

OBSŁUGA KSIĘGOWA FIRM
     Swoje usługi kierujemy do przedsiębiorców o różnym profilu działalności. Zarówno do sklepów stacjonarnych i internetowych, hurtowni, przychodni lekarskich, niepublicznych uczelni, komisów, jak i do fundacji. Nasze biuro rachunkowe obsługuje także freelancerów – informatyków, grafików, fotografów czy doradców ubezpieczeniowych.

 

 

PEŁNA KSIĘGOWOŚĆ
    Usługa ta skierowana jest do podmiotów, które na mocy ustawy z dnia 29 września 1994 roku zobowiązane są do prowadzenia tego rodzaju dokumentacji. Wśród nich znajdują się m.in. fundacje, stowarzyszenia, spółki oraz szkoły.

 

 

PROWADZENIE KSIĄG RACHUNKOWYCH
    Możesz powierzyć nam systematyczne zapisywanie przychodów, dochodów, itp. Poprowadzimy księgę główną, pomocniczą, dzienniki, wykaz składników aktywów i pasywów, a także zestawienia sald i obrotów oraz sald kont.

 

 

Klientom naszego biura zapewniamy dodatkowo nieodpłatne usługi Doradcy Podatkowego.

Nasza siedziba znajduje się na Targówku, jednak świadczymy usługi na terenie całej Warszawy oraz okolic.

 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Aby dowiedzieć się więcej kliknij: Tutaj

OK