Language:  pl  uk

1. PROMOCJA WSPIERAMY START-UPy.

 

2. PROMOCJA DLA NOWYCH KLIENTÓW.

 

3. PROMOCJA ZA POLECENIE NASZEGO BIURA RACHUNKOWEGO.

 

4. PROMOCJA "STREFA KOMFORTU".

   Książka przychodów i rozchodów czy księgi handlowe oraz ewidencja przychodów nie są absolutnie niezbędne na gruncie każdej prowadzonej w Polsce działalności gospodarczej.

 

 

   Przedsiębiorca może zdecydować się na opodatkowanie działalności na zasadach właściwych dla karty podatkowej. Wybierając taką metodę opodatkowania, podatnik staje się kartowiczem. Wyboru dokonuje się, składając do urzędu skarbowego deklarację PIT-16 - nie później niż do końca 20 stycznia roku podatkowego, a jeśli podatnik rozpoczyna działalność w trakcie trwania roku, taki druk musi złożyć fiskusowi przed rozpoczęciem wykonywania działalności. Po zakończeniu każdego roku podatkowego podatnik musi wówczas rozliczyć się z fiskusem z wykorzystaniem rozliczenia podatkowego PIT-16A.

 

   Karta podatkowa jest właściwa tylko dla niektórych przedsiębiorców, wspominanych w ustawie z dnia 20 listopada 1998r. o zryczałtowanym podatku dochodowym od niektórych przychodów osiąganych przez osoby fizyczne. Nasze biuro rachunkowe pomoże Państwu w rozliczeniach z fiskusem przy karcie podatkowej.

 

   Kartowicze podlegają ustawie o VAT, dlatego będą zobowiązani do prowadzenia ewidencji sprzedaży oraz kontrolowania, czy nie przekroczyli obrotu uprawniającego do zwolnienia z VAT. Nasza obsługa księgowa obejmuje i takie usługi. Prowadzimy ewidencję dla celów karty podatkowej, sprawdzamy dokumenty źródłowe i sporządzamy deklaracje roczne. O cennik usług księgowych w Warszawie prosimy zgłosić się bezpośrednio do biura lub za pośrednictwem poczty elektronicznej.

 

 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Aby dowiedzieć się więcej kliknij: Tutaj

OK